Poloha

Objekt hotelu se nachází v chráněné krajinné oblasti Jizerské hory v nadmořské výšce 820 m n.m. na klidném místě u lesa. Ve vzdálenosti několika kilometrů jsou střediska zimních sportů Harrachov, Pasekyn.J., Černá říčka,  Rokytnice n.J., Špičák ,  Paseky nad Jizerou a přímo v místě 3 vleky - RejdiceU Čápa a Bavorák. Milovníci běžek mohou využít Jizerské magistrály. Je možné projít běžeckými tratěmi celé Jizerské hory až do Krkonoš a na druhou stranu do Lužických hor.

Okolí hotelu je protkáno množstvím značených turistických cest, které zavedou klienty při letní turistice na nejkrásnější místa Jizerských hor. Turisticky atraktivní je celá okolní oblast, ať již po stránce přírodních scenérií, tak i hodnotných turistických památek. Od okresního města Jablonce nad Nisou je vzdálen cca 15 km. S Jabloncem nad Nisou i Harrachovem je obec Kořenov spojena autobusovou linkou. Celá oblast je snadno přístupná jak ze SRN, tak i z Polska.

Využití celého areálu hotelu je možné jak pro letní, tak i zimní turistiku, a to pro tuzemskou i zahraniční klientelu. Současně lze nabídnout celé zařízení jako výjezdové školící středisko pro české i zahraniční firmy. Stejně se nabízí i možnost využití pro klubová sportovní soustředění.

Jak se k nám dostanete

Plánovač trasy

Kontaktujte nás
Hotel Na vyhlídce
Kořenov 877
468 49
tel.:     608/477 575     

E-mail: vyhlidka@iol.cz
Napište nám
Zasílání novinek

Zajímají vás novinky okolo našeho hotelu? Zadejte svůj email a nechte si posílat vše podstatné přímo na váš email.